Звернення МОО Єдиного Центру

Звернення МОО Єдиного Центру

ВЛАДА НЕ ХОЧЕ, А МИ ПАМЯТАЄМО!Завтра, 27 листопада, роковини пам’яті жертв голодомору 30-х років. МОО Єдиного Центру закликає кожного миколаївця пам’ятати, без огляду на політичні перипетії.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Не святом єдиним
2009-04-22 12:53:00

Не святом єдиним

Днями, як уже повідомлялося у «Віснику Первомайську», відбулося засідання політичної ради. В ньому взяли участь представники понад 10 політичних партій, первинні осередки, які діють у місті. А також керівники міської влади – міський голова Людмила Дромашко та секретар міської влади Валерій Шевченко.

    Члени політичної ради одноголосно прийняли до складу міську організацію Єдиного Центру. Присутні обговорили й ряд інших питань. Зокрема, звернення лідера місцевих комуністів Євгена Славнікова, який виступив перед міською радою з клопотанням становлювати на будівлі міськвиконкому червоний прапор поряд з державним прапором України на День Перемоги, День визволення Первомайська, 1 травня та інші подібні свята.
    На засідання політради також йшлося про необхідність відновлення прізвищ загиблих воїнів на братській могилі у сквері Перемоги. Учасники зібрання також розглянули Положення про політичну раду та правові засади її діяльності.

Вісник Первомайська

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"