Звернення МОО Єдиного Центру

Звернення МОО Єдиного Центру

ВЛАДА НЕ ХОЧЕ, А МИ ПАМЯТАЄМО!Завтра, 27 листопада, роковини пам’яті жертв голодомору 30-х років. МОО Єдиного Центру закликає кожного миколаївця пам’ятати, без огляду на політичні перипетії.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Зійшлися як однодумці
2008-11-14 16:05:00

Зійшлися як однодумці

Були б люди, а партія для них знайдеться. Уточнимо: були б люди, небайдужі до суспільного життя і готові долучитися до позитивних перетворень у державі взагалом і в окремо взятому рідному селі. Партія ж - не для демагогічних теревенів чи підторговування голосами у Верховній Раді, а для роботи з людьми і для людей.

Саме на таких засадах зійшлися група активістів на Березанщині і нова політична сила під назвою Єдиний Центр, на обласному рівні очолювана заступником голови обласної держадміністрації Володимирем Вікторовичем Лустою.
Зійшлися буквально. До Березанки приїхали заступник голови обласної організації партії Олексагдр Миколайович Явоненко та голова її виконавчого комітету Олександр Олександрович Бондар, а в особах Віктора Петровича Малиновського, Леоніда Івановича Горбурова, Володимира Євгеновича Каценюка, Валентини Михайлівни Шльоміної знайшли однодумців. У тому, що Україна має залишатись незалежною державою на світовому рівні.
А для своїх громадян стати комфортнішою, добрішою і ріднішою. Для того, щоб держава слугувала своєму народові, у владі мусять бути порядні люди. Тому Єдиний Центр має намір брати участь у виборах до Верховної Ради України, щоб одержати можливість впливати на ситуацію в державі. Й свою позицію визначає центриською, а першочергові завдання вбачає у тому, щоб припинити суперечки на владному олімпі, а в суспільстві - розкол за політичними симпатіями.  Щоб народні депутати не забували проблем простого люду. Тому мають дійти до кожного населенного пункту й долучитися до виконання программи соціально-економічного розвитку кожного району, у тому числі й через своїх представників у владі місцевих рівнів.
До остаточного вирішення організаційних питань обов\'язки голови районної організації партії Єдиний Центр покладено на В. П. Малиновського. Офіс орендовано у приміщені почтового зв\'язку, куди актив запрошує мешканців району з суспільними пропозиціями, особиситими проблемами, з критикою і дружньою порадою.
За два тижні Єдиний Центр у Березанському районі розрісся до 50 членів партії.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"