Звернення МОО Єдиного Центру

Звернення МОО Єдиного Центру

ВЛАДА НЕ ХОЧЕ, А МИ ПАМЯТАЄМО!Завтра, 27 листопада, роковини пам’яті жертв голодомору 30-х років. МОО Єдиного Центру закликає кожного миколаївця пам’ятати, без огляду на політичні перипетії.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр знову перемагає
2009-06-10 13:04:00

Єдиний Центр знову перемагає

Єдиний Центр тричі поспіль отримує найбільшу підтримку на дочасних місцевих виборах. Якщо результат перших виборчих кампаній був на рівні 17% «за», то нині він сягнув 39%. До кінця літа відбудеться ще три виборчі кампанії. Єдиний Центр має намір і далі брати участь у виборах та збільшувати своє представництво у місцевих органах влади.

Боротьба за довіру посилюється
24 травня 2009 року у 18 населених пунктах України відбулися дострокові вибори сільських та селищних голів. У 17 з них Єдиний Центр представив своїх кандидатів. І це найбільша кількість учасників серед усіх політичних сил. Єдиноцентристи перемогли у 7 із 18 кампаній, у 5 – позапартійні кандидати, у 3 – представники БЮТ, по одній перемозі здобули Партія регіонів, Наша Україна – Народна Самооборона та КУН.
«Єдиний Центр уперше перевершив показники позапартійних кандидатів, – розповідає про результати перегонів лідер Єдиного Центру Ігор Кріль. – Раніше позапартійні завжди мали більше перемог, ніж будь-яка політична сила. Це перша тенденція, на яку варто звернути увагу. Друга тенденція – постійне зниження частки перемог позапартійних. 15 березня це було 48%, на виборах 3 травня – 36%,  а 24 травня – 28 %».
На переконання Ігоря Кріля, це є свідченням того, що партійні структури активізували свою роботу з виборцями. Вагому роль у цьому відіграв Єдиний Центр, адже після виборів 15 березня, коли Єдиний Центр отримав удвічі більше голосів, ніж усі інші політичні сили разом узяті, якість підготовки політпартій до виборів покращилась.
Неважливих виборів не буває
Ще одна тенденція – майже стабільний відсоток участі партій у виборах. Головний показник – кількість кандидатів, яких політсили висувають від кампанії до кампанії. Зокрема, серед кандидатів – лише 10-20%  представників Нашої України, 20-30% - Блоку Литвина, 25-35% – Партії регіонів, 35-40 % – БЮТ, позапартійних – 85-95%. Кількість представників Єдиного Центру на місцевих виборах – 95-98 %.
«Це говорить про те, що практично для всіх партій важливо, у якому регіоні проходять вибори, - пояснює Ігор Кріль. – Наша Україна і БЮТ, як правило, висувають своїх кандидатів у центрі, на півночі і заході України. Водночас Партія регіонів орієнтується на схід, центр і південь. Єдиний Центр висуває кандидатів і перемагає в усіх регіонах. Це свідчить про ефективність спроб Єдиного Центру політично об’єднати країну».
Таким чином перемоги Єдиного Центру на виборах невдовзі можуть припинити практику поділу виборів на важливі і неважливі, сподівається Ігор Кріль.

 

Вісті Вознесенщини

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"