Звернення МОО Єдиного Центру

Звернення МОО Єдиного Центру

ВЛАДА НЕ ХОЧЕ, А МИ ПАМЯТАЄМО!Завтра, 27 листопада, роковини пам’яті жертв голодомору 30-х років. МОО Єдиного Центру закликає кожного миколаївця пам’ятати, без огляду на політичні перипетії.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Огренич: Тішать успіхи обдарованих дітей
2009-04-30 12:02:00

Огренич: Тішать успіхи обдарованих дітей

«Одним із пріоритетних напрямів політики нашої держави є турбота про обдаровану та талановиту молодь, її творчий, інтелектуальний, духовний та фізичний розвиток. Адже саме молоді люди у майбутньому будуть визначати шляхи розвитку науки, економіки, медицини, мистецтва тощо», - вважає Надія Огренич, член президії Миколаївської обласної організації Єдиного Центру, директор обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогчних наук.

    Творчі педагоги завжди дуже багато уваги приділяють роботі із здібними та обдарованими дітьми. І ця праця повертається до вчителя сторицею. Бо дитина, як земля після весняного дощу - рясно вкриває світ, що її оточує, все кращими і кращими досягненнями у навчанні.
    На регіональному рівні на сьогодні створено успішну систему роботи з талановитими та здібними дітьми. У загальноосвітніх навчальних закладах з боку обласної влади втілюється комплекс дій щодо підтримки обдарованих дітей. Насамперед, це обласна Програма "Обдаровані діти", розпорядження голови обласної державної адміністрації "Про затвердження заходів щодо підтримки обдарованої молоді в області".
Щорічно на Миколаївщині проводяться І-ІІІ - шкільний, районний (міський), обласний - етапи     Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін.
    Поточного навчального року учасниками III (обласного) етапу олімпіад стали 952 учні ЗНЗ області, з них перемогу здобули 340 дітей (І місце - 58; II місце - 101; III місце - 181 учень).
Традиційно березень - це місяць диіячих надій і перших променів слави.
    У цей час в усіх регіонах України проходить IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін.
    Цьогоріч у IV етапі предметних олімпіад від Миколаївської області взяли участь 68 учнів загальноосвітніх закладів, з них 29 стали переможцями. На Всеукраїнському рівні І місце посіло 6 дітей Миколаївщини; II місце - 9; III місце - 14 учнів.
    Проаналізувавши кількісний склад команд та результативність участі учнів ЗНЗ області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базопих дисциплін за останні чотири роки, спостерігаємо стійку динаміку росту кількості переможців.
    Існує справедливий вислів: "Успіх учителя - це успіх його учня".
    Тому ці високі показники дітей Миколаївщини є свідченням не лише високого рівня підготовки учнів, але й ґрунтовної роботи вчителів, які їх підготували.
    Нинішній 2008/2009 навчальний рік наближається до фінішу. Тож дуже похвально, що 340 наших юних земляків уславили своїми здібностями свій рідний край та працю миколаївських педагогів на освітянській ниві. Імена 29 учнів увійшли до золотого фонду майбутньої інтелектуальної еліти Української держави.

 

За матеріалами газети Рідне прибужжя

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"