Звернення МОО Єдиного Центру

Звернення МОО Єдиного Центру

ВЛАДА НЕ ХОЧЕ, А МИ ПАМЯТАЄМО!Завтра, 27 листопада, роковини пам’яті жертв голодомору 30-х років. МОО Єдиного Центру закликає кожного миколаївця пам’ятати, без огляду на політичні перипетії.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Хронологія подій в  с. Семенівка, Арбузинського р-ну
2009-02-23 14:27:00

Хронологія подій в с. Семенівка, Арбузинського р-ну

Ющенко: Україна не зверне з демократичного шляху. 20.02.2009 року в с. Семенівка Арбузинського району відбулися заходи, організовані районною організацією Народної партії, на підтримку кандидата на посаду Семенівського сільського голови від цієї партії. Захід готував місцевий партійний актив. Участь в заході взяли: заступник обласної державної адміністрації Травянко В.І., голова Арбузинської районної адміністрації А.М.Різніченко, начальник Арбузинського відділу культури Іваненко В.П., заступник Арбузинського селищного голови Солдатова Н.П., керівник приватного сільськогосподарського підприємства «Семенівське» Чебан О.О., депутат районної ради від Народної партії Кошатар В.В.

    14.00 годин: керівник  ПСП «Семенівське» Чебан О.О. провів збори з працівниками підприємства в закритому режимі, основна тема -   підтримати кандидатуру Герасименко Ірини Дем’янівни на позачергових виборах на посаду сільського голови.
    15 год. 09 хв: після того, як всі учасники закритих зборів, колоною перейшли в  будинок культури, розпочалося дійство: на сцену  були запрошені голова Арбузинської районної адміністрації А.М.Різніченко, депутат районної  Кошатар В.В. кандидата на посаду сільського голови Герасименко Ірина Дем’янівна. Голова районної державної адміністрації А.М.Різніченко, не зважаючи на свою посаду та час проведення заходу, використовуючи державний транспорт та порушуючи пункти 1, 2, 4  ст. 56 Закону України “ Про вибори депутатів  Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів ”, відкрито  закликала голосувати за кандидата від політичної сили, яку вона очолює в Арбузинському районі,  тобто Народної партії. Наступний  слово взяв Кашатарь В.В., який також у своїй промові закликав голосувати за кандидата від політичної сили яку він представляє в районі і є депутатом за списками Народної партії. Фото.
    Кандидат на посаду сільського голови Герасименко Ірина Дем’янівна, у своєму слові побажала всім здоров’я, пообіцяла виконати всі настанови пані А.М.Різніченко подякувала політичній силі, яка її підтримала.
    15 год. 50 хв: на сцену запрошується заступник  голови обласної державної адміністрації В.І. Травянко, який побажав всім здоров’я, поздоровив всіх чоловіків з наступаючим Днем захисника Вітчизни, в досить дипломатичній формі попросив підтримати кандидата від  Народної партії, членом якої він також являється.
    16.00 годин: розпочався концерт на підтримку кандидата пані Герасименко І.Д.  з постійним нагадуванням на чию честь і за чиєї підтримки він відбувся.

    Не судилось місцевим жителям поспілкуватись із представниками влади, бо після початку концерту, весь партійний актив засів за святковий стіл. Народ духовно, а чиновники ситно.
    У заходах прийняло участь  більше 300 жителів Семенівка, до 50 чол. артистів і запрошених до 30 чол.   
 
     Запитання, на які влада має відповісти:
-    Чому в робочий час державні службовці виконують партійні завдання?
-    Чому державні чиновники використовують державні транспортні засоби для проведення партійної агітації?
-    Чому одночасно майже  все керівництво Арбузинського  району покинуло робочі місця?
 

Прес-служба Миколаївської обласної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"