Звернення МОО Єдиного Центру

Звернення МОО Єдиного Центру

ВЛАДА НЕ ХОЧЕ, А МИ ПАМЯТАЄМО!Завтра, 27 листопада, роковини пам’яті жертв голодомору 30-х років. МОО Єдиного Центру закликає кожного миколаївця пам’ятати, без огляду на політичні перипетії.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Миколаївські єдиноцентристи закликають владу провести транспорну реформу в обласному центрі
2015-03-04 12:57:00

Миколаївські єдиноцентристи закликають владу провести транспорну реформу в обласному центрі

Зростання тарифів на послуги пасажирських перевезень суттєво вдарить по бюджету мешканців. Сьогодні влада області повинна не допустити різкого зростання тарифів у маршрутках, а у довгостроковій перспективі провести комплексну реформу пасажирського транспорту Миколаєва. Про це заявили в обласній організації Єдиного Центру.

За повідомленнями ЗМІ 4 березня миколаївські маршрутчики відновили роботу після одноденної забастовки. Але водії стверджують, що можуть відновити страйк.

 

Єдиноценристи вважають, що сьогодні владі потрібно домовлятися з перевізниками про недопущення до ситуації, коли проїзд у маршрутках подорожчає у кілька разів. Переважно це вдається зробити шляхом виділення державних субвенцій з бюджету області, але така ситуація не повинна тривати довго. 

 

 «Миколаєву потрібна комплексна реформа пасажирських транспортних перевезень. Ситуація, коли по місту наввипередки з комунальним транспортом і конкуруючи між собою, швидко їздять набиті людьми маршрутки має залишитись у минулому. Вона не відповідає жодним нормам безпеки пасажирських перевезень і може зашкодити життю і здоров’ю громадян», - наголошують обласні партійці.

 

 «Влада повинна переглянути маршрути комунального транспорту і максимально знизити їх дублювання з маршрутками. По основних транспортних магістралях міста повинна ходити достатня кількість великого міського пасажирського транспорту, а малі маршрутки, у своїй більшості, повинні працювати там де комунальному транспорту їздити не рентабельно», - вважають обласні єдиноцентристи.

 

На думку партійців це дозволить збільшити надходження до комунальних транспортних підприємств, підвищить безпеку перевезень пасажирів, а якщо буде використовуватись велика кількість електротранспорту - знизить загальну собівартість перевезень.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"