Звернення МОО Єдиного Центру

Звернення МОО Єдиного Центру

ВЛАДА НЕ ХОЧЕ, А МИ ПАМЯТАЄМО!Завтра, 27 листопада, роковини пам’яті жертв голодомору 30-х років. МОО Єдиного Центру закликає кожного миколаївця пам’ятати, без огляду на політичні перипетії.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Миколаївський Єдиний Центр закликає правоохоронців підвищити контроль за незаконним обігом зброї
2014-11-10 15:06:00

Миколаївський Єдиний Центр закликає правоохоронців підвищити контроль за незаконним обігом зброї

У ЗМІ постійно з’являється інформація щодо виявлення невеликої кількості зброї, яка перевозиться по регіону у приватних авто і громадським транспортом. На це з тривогою звертають увагу партійці Миколаївської обласної організації Єдиного Центру.

Крім того за офіційною інформацією в області все частіше фіксуються повідомлення щодо застосування вогнепальної зброї проти громадян. Зброя попала в регіон переважно з зони АТО.

 

Партійці застерігають, що немає впевненості у тому, що вся зброя, яка нелегально перевозиться регіоном вчасно виявляється правоохоронцями і в подальшому її не буде використано для дестабілізації ситуації в регіоні.

 

Миколаївські єдиноцентристи  закликають  правоохоронців вжити усіх можливих заходів для суттєвого підвищення контролю за незаконним обігом зброї в регіоні. Партійці переконані, що на руках у населення знаходиться велика кількість зброї і ніхто не може передбачити яким чином вона буде використана.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"