Звернення МОО Єдиного Центру

Звернення МОО Єдиного Центру

ВЛАДА НЕ ХОЧЕ, А МИ ПАМЯТАЄМО!Завтра, 27 листопада, роковини пам’яті жертв голодомору 30-х років. МОО Єдиного Центру закликає кожного миколаївця пам’ятати, без огляду на політичні перипетії.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Миколаївські єдиноцентристи закликають до суттєвого зменшення кількості візуальної реклами
2014-10-10 12:04:00

Миколаївські єдиноцентристи закликають до суттєвого зменшення кількості візуальної реклами

За офіційною інформацією у зв’язку із засиллям реклами на вулицях у Миколаєві планують демонтувати 37 рекламных щитів в різних районах міста. У зв’язку з цим єдиноцентристи закликають владу і до суттєвого обмеження кількості реклами в межах території дорожнього руху. Про це заявили в обласній партійній організації.

Єдиноцентристи вважають, що засилля реклами навколо автодоріг шкодить безпеці руху оскільки водії мимовільно відволікаються на білборди та інші великі світлові конструкції. Вони привертають увагу водія в той час, коли він повинен дивитися на дорогу.


Партійці нагадують, що відповідно до законодавства у містах рекламні щити дозволено розміщувати не нижче ніж на 5 метрів над дорогою, а за містом - не ближче, ніж за 5 метрів від узбіччя, однак ці вимоги не завжди виконуються. Крім того закон забороняє розташовувати рекламні конструкції на пішохідних доріжках і паркових алеях.

 

У Єдиному центрі закликають владу вжити заходів щодо контролю і зменшення кількості рекламної продукції, зокрема в межах територій автодоріг,  з метою підвищення безпеки дорожнього руху.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"