Звернення МОО Єдиного Центру

Звернення МОО Єдиного Центру

ВЛАДА НЕ ХОЧЕ, А МИ ПАМЯТАЄМО!Завтра, 27 листопада, роковини пам’яті жертв голодомору 30-х років. МОО Єдиного Центру закликає кожного миколаївця пам’ятати, без огляду на політичні перипетії.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Миколаївські єдиноцентристи закликають населення області вступати в загони цивільної оборони
2014-09-19 11:21:00

Миколаївські єдиноцентристи закликають населення області вступати в загони цивільної оборони

У Миколаївському Єдиному Центрі закликають мешканців області вступати у загони цивільної оборони, які створює влада. Про це заявили в обласному партійному осередку.

За офіційною інформацією обласна влада прийняла рішення створити загони цивільної оборони в кожному районі Миколаєва та Миколаївської області. Буде створено по 5 загонів цивільної оборони чисельністю по 260 чоловік у кожному районі Миколаєва та Миколаївської області.  Загони будуть створюватися також на базі великих підприємств. З добровольцями будуть проводитися навчання на полігонах, з ними працюватимуть медики і військові спеціалісти.

 

Сьогодні область має бути готовою до протистояння російським агресорам і диверсантам. Єдиноцентристи  закликають мешканців до максимальної мобілізації сил і згуртованості. Потрібно допомагати військовим, ставати на захист рідної землі і робити усе можливе задля недопущення ворога на територію області і протистояння йому.

 

«Також партійці вважають, що влада має обладнати усі стратегічні точки кругом Миколаєва. Потрібно створити там  фортифікаційні споруди і підготувати все для розміщення важкого озброєння. Зробити окопи і бліндажі, щоб не допустити людських втрат і в разі небезпеки змогти дати бій ворогу», - вважають в обласному осередку партії.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"