Звернення МОО Єдиного Центру

Звернення МОО Єдиного Центру

ВЛАДА НЕ ХОЧЕ, А МИ ПАМЯТАЄМО!Завтра, 27 листопада, роковини пам’яті жертв голодомору 30-х років. МОО Єдиного Центру закликає кожного миколаївця пам’ятати, без огляду на політичні перипетії.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Миколаївський Єдиний Центр: Громадяни України, які беруть участь російських диверсійних групах заслуговують на найжорсткіше покарання
2014-09-17 12:15:00

Миколаївський Єдиний Центр: Громадяни України, які беруть участь російських диверсійних групах заслуговують на найжорсткіше покарання

Громадяни України, які беруть участь російських диверсійних групах є зрадниками батьківщини і заслуговують на найжорсткіше покарання. Про це заявили в Миколаївській обласній організації Єдиного Центру.

За офіційною інформацією СБУ затримала особливо небезпечну диверсійну групу, яка за завданням ГРУ ГШ РФ планувала теракти та диверсії на стратегічних об’єктах Миколаївщини. До складу групи диверсантів входили троє громадян України. Керівник групи - колишній десантник пройшов диверсійну підготовку на території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим. Диверсантів затримано в районі залізничного мосту, що має стратегічне значення.

 

У Єдиному Центрі закликають усе населення області дати відпір російській терористичній загрозі. Потрібно бути пильними і повідомляти правоохоронцям інформацію щодо підозрілих людей, які можуть вести антиукраїнську діяльність.

 

«Також потрібно організовуватись у добровольчі загони, будувати і зміцнювати блокпости, укріпляти підходи до селищ, робити групи оборони, допомагати міліції і військовим. Тільки так ми зможемо протистояти агресорам», - вважають обласні партійці.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"