Звернення МОО Єдиного Центру

Звернення МОО Єдиного Центру

ВЛАДА НЕ ХОЧЕ, А МИ ПАМЯТАЄМО!Завтра, 27 листопада, роковини пам’яті жертв голодомору 30-х років. МОО Єдиного Центру закликає кожного миколаївця пам’ятати, без огляду на політичні перипетії.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Миколаївські єдиноцентристи вимагають перевірки правоохоронними органами діяльності миколаївського облавтодору
2014-07-22 15:57:00

Миколаївські єдиноцентристи вимагають перевірки правоохоронними органами діяльності миколаївського облавтодору

Правоохоронні органи повинні негайно перевірити діяльність Миколаївського облавтодору і служби автомобільних доріг області. Про це заявили Миколаївській обласній організації Єдиного Центру.

За офіційною інформацією раніше після зустрічі з місцевими активістами голова ОДА зробив запит на ім'я голови Укравтодору щодо проведення службового розслідування діяльності керівників миколаївського облавтодору, які за даними активістів через злочинні схеми розкрадали десятки мільйонів гривень.

 

Сьогодні ж губернатор отримав листа від Укравтодору у якому йдеться про те, що у Держагенства автодоріг України немає законних підстав, щоб усунути від займаних посад вище згаданих керівників. Як вказано у відповіді Укравтодору, подібне службове розслідування не проводиться на вимогу губернатора, а може бути зроблено тільки за запитом спеціально уповноваженого суб'єкта у сфері протидії корупції.

 

«Закликаємо голову ОДА і правоохоронні органи вжити усіх заходів і розпочати перевірки вище згаданих підприємств. Вести бюрократичні переписки звичайно можна, але якщо є підозри про корупцію то вони повинні розслідуватись правоохоронними органами», - вважають партійці миколаївського Єдиного Центру.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"