Звернення МОО Єдиного Центру

Звернення МОО Єдиного Центру

ВЛАДА НЕ ХОЧЕ, А МИ ПАМЯТАЄМО!Завтра, 27 листопада, роковини пам’яті жертв голодомору 30-х років. МОО Єдиного Центру закликає кожного миколаївця пам’ятати, без огляду на політичні перипетії.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Віталій Луков: Розмова не на кухні
2010-10-21 17:03:00

Віталій Луков: Розмова не на кухні

За свої неповні 40 років я мав змогу товаришувати, працювати та й просто знайомитися з великою кількістю людей. І абсолютна більшість з них, незалежно від регіону України, роду занять, національності та мови – працьовиті, чесні та порядні патріоти своєї землі.

Чому ж ми так довго не можемо, не те, щоб створити державу, яка б забезпечила гідне життя для своїх громадян, а й не можемо навіть визначитися у напрямку, в якому нам необхідно йти до цієї держави.


На мою думку,  причина в занадто повільному переході влади до людей з новим  незапрограмованим гнучким мисленням.


Звичайно, до влади в жодному суспільстві не йдуть виключно заради народу і для народу. Важливо, щоб суспільні інтереси переважали над особистими, щоб «боліло серце» за проблеми кожного, хто тобі довірився, хто дав тобі можливість діяти.


Не складно на кухні за столом говорити, що все погано і давати мудрі поради.


Але є інший шлях. Потрібно переконати людей, що будеш захищати їх життєві інтереси, а коли люди тобі довіряться, зроби все, щоб дотриматись своїх обіцянок.
Я обрав цей інший шлях тому, що відчуваю, що мій життєвий досвід і працеспроможний вік дозволить впливати на покращення ставлення влади до людини. Адже, мені,  як і Вам, не подобається рівень «безкоштовної» медицини, «безкоштовного» дитячого садка, «безкоштовної» середньої освіти, непрозорість вищої школи, якість доріг та комунальних послуг, «нахабність» цін та загальна культура суспільства.

 

Не буду обіцяти: «Оберіть мене, і всі негаразди будуть подолані». Не хочу приєднуватися до тієї неправди, яка виливається на нас перед кожними виборами, але, намагаючись на рівні своїх повноважень, обіцяю не відвернутися від проблем і людей та:


•    допомогти місту найшвидше забезпечити лікарню якісним діагностичним обладнанням, а лікарів вчасним та результативним стажуванням;
•    вивести з практики збір батьківських коштів у школах та дитячих садках на ремонт без їх розміщення на банківських рахунках благодійних фондів;
•    сприяти забороні надавати комерційні послуги на території дитячих садків та шкіл, таких як: художнє фото та прокат іграшок;
•    вимагати від Укравтодору забезпечення безпечного пішохідного руху на трасі Київ-Миколаїв у районі Болгарки та Племстанції;
•    підтримувати міські програми щодо освітлення та асфальтування вулиць;
•    вивчити Європейський досвід цивілізованого та взаємовигідного співіснування кар'єрів та громади міста.І найголовніше: ми не повинні думати тільки про сьогодні та сперечатися про майбутнє. Наша задача - залишити після себе  живу землю, чисте повітря, здорове та виховане покоління молоді і перестати використовувати власний народ, як лекторальне поле, на якому можна засівати брехню і збирати врожай для добробуту окремих представників влади.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"