Звернення МОО Єдиного Центру

Звернення МОО Єдиного Центру

ВЛАДА НЕ ХОЧЕ, А МИ ПАМЯТАЄМО!Завтра, 27 листопада, роковини пам’яті жертв голодомору 30-х років. МОО Єдиного Центру закликає кожного миколаївця пам’ятати, без огляду на політичні перипетії.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Наталя Фалько: Василь Вадовський. Людина та його справа
2010-10-21 16:50:00

Наталя Фалько: Василь Вадовський. Людина та його справа

Хочу розповісти про самодостатню особистість, патріота рідної землі, харизматичну особу, дбайливого господаря й просто гарну людину – Вадовського Василя Петровича – директора ВАТ «Доманівський райагрохім». А нині - ще й кандидата у депутати Миколаївської обласної ради.

Якщо ти народився на землі, а батьки змалечку вчили її доглядати і берегти, то та любов до неї ні з роками, ні з економічними чи політичними катаклізмами не проходить, а ще більше загартовує і доводить, що саме земля і люди – той потенціал, з яким Україна може мати майбутнє…


Молодий хлопчина з багатодітної родини Василь Вадовський, як і багато його однолітків, трудову діяльність розпочав, коли не виповнилося і 16 років. Трактористом став відомим. За добросовісну працю у 24 роки нагороджений орденом «Знак Почета». Він і лідер молодіжного та профспілкового руху у рідній «Сільгосптехніці», і неодноразовий переможець обласних змагань з гирьового спорту.


Ніби тільки вчора все було: навчання у Новобузькому технікумі, потім сільськогосподарський інститут… А за плечима 46 років трудового стажу, з - яких 22 на посаді директора ВАТ «Доманівський райагрохім». Із призначенням на посаду тоді ще «Райсільгоспхімії» стався взагалі курйозний випадок. У кінці 80-их років пішла «мода» вибирати керівників трудовими колективами. І на зборах обрали людину, якій найбільше довіряли – Вадовського Василя Петровича. Але в Києві його кандидатуру не затвердили, адже в історії ще такого не було, щоб тракторист господарством керував. Але рішення колективу було не похитним. Так разом із своїм дружнім та працьовитим колективом більше 22 років. Все було: і спад виробництва, і перепрофілювання…а підприємство живе і впевнено йде вперед!


І все, що маємо сьогодні, говорять працівники «Райагрохіму», завдяки професіоналізму і наполегливій праці нашого голови правління, його умінню повірити і переконати кожного.


ВАТ «Доманівський Райагрохім» - сучасне підприємство, яке спеціалізується на вирощуванні зернових культур, має свій машинно - тракторний парк, майстерні, склади. Вчасно сплачуються податки. Достойна заробітна плата та премія працівникам дають змогу з впевненістю дивитися у майбутнє.
Вимогливий до себе і до підлеглих. До нього прислухаються, йдуть за порадою.


Турбує Василя Петровича сьогоднішнє відношення до збереження родючості наших чорноземів. Адже були часи, коли органічні добрива вносилися по 4 т на 1га землі щорічно, мінеральних добрив  по 183 кг на 1 га, проводилося гіпсування солонців. А що зараз? Хто несе відповідальність за це?


А щодо цінової політики, то тут потрібно задіювати державні механізми підтримки та контролю.


Хвилюють працевлаштування молоді та можливість доступної якісної освіти, адже має п’ятеро онуків. А що ж залишимо після себе молодому поколінню?
Не може стояти осторонь вирішення проблем Вадовський. Тому і вирішив  балотуватися на посаду кандидата у депутати Миколаївської обласної ради у виборчому окрузі №18, щоб не втратити час, бо живе не тільки для себе, має можливість і бажання допомогти у соціально-економічному розвитку району через громадянське право бути обраним до органу місцевого самоврядування.  Бо ніхто , крім нас самих, не вирішить наші проблеми.


Не треба обіцяти, треба працювати, - підсумовує нашу зустріч  Василь Петрович.


І хоча мій візаві є позапартійним, але з великою шаною районна організація партії «Єдиний Центр» запропонувала Вадовському В.П. представляти інтереси громадян у виборчому окрузі №18.


Побажаємо йому перемоги, енергії та удачі!

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"